Het dak kan er af !!!

Eindelijk maar toch ......na heel lang sparen, wachten en plannen maken is onlangs dan toch eindelijk begonnen met de renovatie van het monumentale kerkje in Doboly, een van onze projecten in Roemenië. Het dak is de afgelopen weken helemaal vernieuwd en nu gaat het stapje voor stapje verder....... Vanuit de Hongaarse regering en de Hongaarse gereformeerde kerk wordt de nodige financiële ondersteuning verleend !

Wij zijn blij dat wij ons steentje (figuurlijk) bij hebben kunnen dragen ! Een compliment voor dominee Janosz ALBERT voor zijn vasthoudendheid om dit alles verder te laten gaan (hij staat op de foto met de oranje werkjas aan).


2 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

CONTACT 

Contact

Hans Bouman
Lindenlaan 7
7461 XL  Rijssen

Telefoon

0548 - 514304

BANK / KVK

Rekeningnr: NL41RABO0145417255
KVK-nr: 06086879

ANBI

Onze stichting heeft een ANBI-verklaring.                  

Dit houdt in dat: giften die u aan onze stichting geeft geheel aftrekbaar zijn van uw belastbaar inkomen!

nr: 53652

  • White Facebook Icon

Facebook

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now